Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Wielka_Brytania_Przejazdy_Silverstone

Podróż do Silverstone

Masz bilety do Silverstone? Wybierz megabus.com!

Z biletami w doskonałych cenach, tańszymi niż jakiekolwiek bilety kolejowe, pozostaje tylko wsiadać, odprężyć się i pozwolić nam dowieźć cię na miejsce na czas. Najlepszą częścią podróży na Grand Prix Wielkiej Brytanii z nami jest to, że podróżnych zabieramy autokarami bezpośrednio na parking Car Park West 4 na torze wyścigowym Silverstone.  Z megabusem to o mega łatwe!

Uczestnictwo w Grand Prix jest bardzo ekscytujące, ale podobnie jak w przypadku wielu imprez, dotarcie na miejsce stanowi najtrudniejszą część dnia.  Zamiast korzystać z wielu form transportu publicznego, takich jak pociąg, a następnie autobus lub taksówka, skorzystaj z witryny megabus.com, aby mieć wspaniały dzień.

Każdego roku Grand Prix Wielkiej Brytanii to kulminacyjny moment Mistrzostw Świata FIA Formuły Pierwszej. Te odwiedzane przez tysiące i oglądane przez miliony na świecie zawody, zorganizowane po raz pierwszy w 1926 r., odbywają się na historycznym torze wyścigowym: Silverstone.

Zajmij miejsce i zanurz się w elektryzującej atmosferze, patrząc na zwycięzców poprzednich edycji (takch jak Lewis Hamilton) pędzących w rekordowym czasie przez 52 okrążenia po torze o długości 3,66 mil, co daje łącznie niesamowite 190,32 mil, by w efekcie zostać mistrzami.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej niezwykle emocjonującej imprezy sportowej, możesz wejść na stronę internetową Grand Prix Wielkiej Brytanii.

 

Travel tickets for the Silverstone British Grand Prix 2020 will be on sale soon!

 

Important information:

As in previous years, there will be security checks in place for this year's British Grand Prix. We ask that visitors please bring only one single standard sized 20 litres backpack into Silverstone Circuit. This will help security in searches and speed your entry in to the circuit as there are no off site luggage storage facilities.

 

Shuttle information from Northampton and Milton Keynes, can be found here