Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Autobus megasightseeing z Ferne McCann

Ferne McCann uczestnicząca w naszej wycieczce megasightseeing.com

Na pokładzie naszego autobusu wycieczkowego megasightseeing.com znajduje się gość specjalny! Urocza Ferne McCann dołączyła do nas i dobrze bawiła się podczas zwiedzania 50 największych zabytków podczas naszej 2-godzinnej wycieczki po Londynie w autobusie z odkrytym dachem.

Autobusy kursują co godzinę pomiędzy 10 rano a 5 po południu. Z tego względu, że autobus jeździ bez przerwy, możesz być pierwszą osobą, która do niego wsiądzie i zająć miejsce na górnym pokładzie (jeśli sobie tego życzysz)! Możesz także wsiadać i wysiadać w tym samym miejscu, więc bez problemu możesz do niego wracać.  A wszystko to już od zaledwie 1 GBP + opłata rezerwacyjna!  Cóż za korzystna cena!

Ferne wsiadła na przystanku Tower Hill, ale można to także zrobić na przystankach London Eye lub Park Lane. 
 
Przystanek Park Lane znajduje się przy Hard Rock Cafe, a jeśli pokażesz potwierdzenie swojej rezerwacji (z dowolnego przystanku), otrzymasz darmowy koktajl Mango Berry Cooler razem z głównym daniem.  Jego wartość wynosi 5,25 GBP i jest niezwykle smaczny! Możesz nam uwierzyć na słowo! 
 
Poniżej znajdziesz zdjęcia i materiały wideo, dzięki którym zobaczysz, jak Ferne spędziła podróż!  Dziękujemy za wspólne spędzenie czasu. Z przyjemnością gościliśmy cię na pokładzie naszego autobusu. 

 

 

Ferne McCann24

Konkurs - teraz zamknięty

Aby otrzymać szansę na wygranie nocnego pobytu w Londynie dla 2 osób w przynajmniej 3-gwiazdkowym hotelu, bilety autokarowe megabus.com i bilety na wycieczkę po Londynie megasightseeing.com oraz popołudniową herbatkę w The London Hilton Park Lane, wystarczy podać dalej tweet Ferne, a automatycznie weźmiesz udział w konkursie!  To takie proste!  Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

 

Regulamin

Aby wziąć udział w naszym konkursie z Ferne McCann, przekaż dalej jej tweet, a my losowo wybierzemy zwycięzcę nagrody. Zgłoszenia przesyłane przez wiadomości prywatne lub w odpowiedzi nie będą przyjmowane. Konkurs potrwa do 11:59 po południu w sobotę 28 lipca. Konkurs jest dostępny dla każdego mieszkańca Wielkiej Brytanii lub Wysp Normandzkich w wieku przynajmniej szesnastu (16) lat. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i bezpośrednia rodzina (np. rodzice, dzieci, rodzeństwo, małżonkowie, partnerzy życiowi) Organizatora oraz jego współpracowników, spółek zależnych, agencji reklamowych i promocyjnych.

 

Nagroda

Nagroda składa się z nocnego pobytu w Londynie w przynajmniej 3-gwiazdkowym hotelu, biletów na przejazd autokarowy megabus.com, biletów na autobus wycieczkowy po Londynie megasightseeing.com oraz popołudniowej herbatki w The London Hilton Park Lane. Nagroda przeznaczona jest dla maksymalnie 2 osób dorosłych. Dostępna jest tylko jedna 1 nagroda z każdej kategorii. Wszystkie nagrody muszą zostać wykorzystane do 26 października. Podróż oraz zakwaterowanie zostaną zarezerwowane przez megabus.com. Zastrzegamy sobie prawo do zapewnienia alternatywnej nagrody o tej samej lub wyższej wartości w przypadku wystąpienia niespodziewanych okoliczności. Każda osoba może dokonać tylko jednego (1) zgłoszenia. W przypadku dokonania kilku zgłoszeń przez tego samego użytkownika, przyjmiemy tylko pierwsze zgłoszenie. Skontaktujemy się ze zwycięzcą poprzez wiadomość prywatną i poprosimy o podanie informacji kontaktowych, abyśmy mogli dokonać rezerwacji nagrody. Dokonanie zakupu nie jest wymagane – jednak wymagany jest dostęp do internetu oraz do Twittera. Nie przyznajemy żadnych zwrotów kosztów w związku z promocją, łącznie z kosztami związanymi z korzystaniem z Internetu. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania wszelkich zgłoszeń, które mogą być w naszym mniemaniu nieuczciwe, niewłaściwe lub działają na czyjąś szkodę. Nagroda jest niezbywalna, nie podlega zwrotom oraz nie można jej wymienić w części lub w całości na gotówkę. Zwycięzca będzie miał 48 godziny na odebranie nagrody od momentu powiadomienia o wygranej. Po tym czasie zastrzegamy sobie prawo do wybrania innego zwycięzcy. Decyzja organizatora jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.

Poprzez wzięcie udziału w tej promocji, wszyscy uczestnicy wyrażają zgodę na zbieranie, przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych przesłanych w zgłoszeniu w celu przeprowadzenia konkursu. Wszelkie dane osobowe związane z uczestnikami będą wykorzystywane wyłącznie w zgodzie z obecnymi przepisami ochrony danych osobowych w Wielkiej Brytanii i nie będą wykorzystywane w celach marketingowych bez wcześniejszej zgody uczestnika. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności https://uk.megabus.com/conditions/privacy-policy. Imię i nazwisko oraz kraj zamieszkania zwycięzcy zostaną uzyskane w ciągu jednego (1) miesiąca po terminie zakończenia konkursu z adresu e-mail megabuscompetitions@stagecoachbus.com. Możemy poprosić zwycięzcę o wzięcie udziału w reklamie po zakończeniu konkursu.

Konkurs nie jest sponsorowany, reklamowany lub zarządzany przez Twitter. Podajesz swoje dane megabus.comUK, a nie Twitterowi. Poprzez uczestnictwo w konkursie, wyrażasz zgodę na zwolnienie firmy Twitter ze wszystkich roszczeń. Dane organizatora: megabus.com jest nazwą handlową Midland Red (South) Limited („Organizator”), zarejestrowaną przez Stagecoach Services Limited (zarejestrowaną w Anglii pod numerem 2381778) Siedziba: One Stockport Exchange, 20 Railway Road, Stockport, SK1 3SW.