Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

autokar megabus

megabus.com pomaga w przemieszczaniu się w Wielkiej Brytanii w okresie świątecznym

Przewoźnik autokarowy megabus.com planuje zapewnić dojazd pasażerom w okresie bożonarodzeniowym, oferując połączenia autokarowe w okresie świątecznym na terenie Wielkiej Brytanii.

Firma – oferująca przejazdy już od 1 GBP* – będzie codziennie obsługiwać połączenia w okresie świątecznym, pomagając klientom w przemieszczaniu się po kraju, by mogli oni cieszyć się świętami, jeśli inne formy transportu zawiodą.

megabus.com otworzył w tym roku okno rezerwacyjne wcześniej niż zwykle, umożliwiając klientom zaplanowanie swoich podróży świątecznych z jeszcze większym wyprzedzeniem. Bilety dostępne są teraz na www.megabus.com

Tani przewoźnik autokarowy umożliwia przejazd 1000 osób w Dzień Bożego Narodzenia, pokonując 3 500 mil i obsługując 28 lokalizacji w Szkocji, Anglii i Walii.

Obsługiwane lokalizacje: Londyn, Glasgow, Edynburg, Lotnisko Heathrow, Bath, Preston, Cardiff, Lotnisko Gatwick, Birmingham, Sheffield, Manchester, Liverpool, Leeds, Newcastle, Sunderland, Chippenham, Middlesbrough, Coventry, Leicester, Loughborough, Lotnisko Manchester, Nottingham, Saltford, Bristol, Swindon, Corsham, Milton Keynes i Rugby.

Biorąc pod uwagę przejazdy kolejowe podczas przerwy świątecznej, klienci chcący skorzystać z transportu publicznego na terenie kraju w dniach 25 i 26 grudnia mogą skorzystać z przejazdów autokarowych megabus.com kursujących przez cały okres świąteczny, wliczając w to połączenie z lotniskiem Heathrow, które nie będzie obsługiwane przez żadne połączenie kolejowe w Dniu Bożego Narodzenia.

W pozostałe dni okresu świątecznego i Nowego Roku, łącznie z pierwszym dniem roku, megabus.com będzie operował niemal tak samo jak w dni powszednie na większości tras w Wielkiej Brytanii, z zaledwie niewielkimi zmianami w rozkładzie.

Zalecamy jednak, by pasażerowie ponownie sprawdzili rozkład przed podróżą, gdyż na niektórych trasach mogą wystąpić niewielkie zmiany w porównaniu do rozkładu obowiązującego w ciągu roku.

W okresie poprzedzającym Święta, usługi megabus.com będą także połączone z najpopularniejszymi jarmarkami bożonarodzeniowymi w Wielkiej Brytanii, wliczając w to Cardiff, Birmingham, Bath, Leeds i Manchester.

W Sylwestra, megabus.com będzie znowu obsługiwać specjalne połączenia z Londynu po obchodach Nowego Roku, z takimi miastami jak Swindon, Bristol, Newport, Cardiff, Cwmbran, Norwich, Milton Keynes, Rugby, Coventry, Birmingham, Manchester, Leicester, Loughborough, Nottingham, Sheffield, Leeds, Middlesbrough, Sunderland i Newcastle.

Dyrektor Zarządzający megabus.com, Edward Hodgson, powiedział: „Okres świąteczny to pracowity czas w roku dla wielu ludzi i jesteśmy dumni, że możemy im pomóc poprzez oferowanie połączeń komunikacyjnych każdego dnia w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku, nawet wtedy, gdy nie kursują żadne połączenia kolejowe.

„W tym roku sprzedajemy bilety jeszcze wcześniej, aby umożliwić naszym klientom zaplanowanie podróży do domu po Świętach z wyprzedzeniem i znalezienie najlepszej okazji. Mamy nadzieję, że nasze przejazdy ułatwią klientom odwiedzenie rodziny i przyjaciół, przyczyniając się do radosnego obchodzenia Świąt”.

megabus.com, część grupy Stagecoach w Szkocji, działa od 2003. W 2006 r. zasięg firmy zwiększył się z obszaru Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych. Firma obsługuje Europę kontynentalną od 2012 r. 

Obecnie megabus.com obsługuje niemal 80 celów podróży w Wielkiej Brytanii, wliczając w to Londyn, Manchester, Glasgow, Edynburg i Cardiff.

Więcej informacji na temat megabus.com można znaleźć na www.megabus.com

*Przejazdy od 1 GBP* plus 50 pensów opłaty rezerwacyjnej. Oferta uzależniona jest od dostępności miejsc