Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

autokar megabus

Rozpoczęliśmy obsługę nowych tras na lotniska Heathrow i Gatwick

  • Od 1 maja 2017 r. sieć autokarów budżetowych będzie obejmowała pięć nowych tras.
  • Bezpośrednie połączenia do Heathrow z Barnstaple, Cardiff, Bath, Chippenham, Cheltenham, Gloucester, Swindon i Bristolu 
  • Bezpośrednie połączenie do Gatwick z Cardiff, Bristolu i Heathrow 
  • Bilety na nowe trasy dostępne są w promocyjnych cenach od 1 GBP* na megabus.com
Dzisiaj (18 kwietnia) lider tanich przewozów autokarowych, megabus.com ogłosił znaczne rozszerzenie sieci, uruchamiając nowe trasy na terenie całej Anglii i Walii.
Spółka – część międzynarodowej grupy transportowej Stagecoach – nawiązała współpracę z South Gloucestershire Bus and Coach Company Ltd, aby uruchomić przejazdy na pięciu nowych trasach w środkowej i południowo-zachodniej Anglii.  Spółka z siedzibą w Bristolu będzie obsługiwać nowe trasy w ramach sieci megabus.com, oferując od 1 maja 2017 r. bezpośrednie połączenia do Heathrow lub Gatwick z 13 miejscowości.
Wiadomość ta oznacza, że megabus.com – przewoźnik znany z cen biletów zaczynających się od 1 GBP* – ustanawia pierwsze bezpośrednie połączenia z lotniskami Heathrow i Gatwick, z codziennymi odjazdami do Heathrow z Barnstaple, Cardiff, Bristolu, Bath, Gloucester, Cheltenham i nowe połączenia między Cardiff, Bristolem i Gatwick.
Flota 26 autokarów, która przybierze znaną niebiesko-żółtą markę megabus.com, będzie obsługiwać nowe trasy z dworca South Gloucestershire Bus and Coach Company w Bristolu.
Bilety na wszystkie przejazdy dostępne są na portalu www.megabus.com, w cenie od 1 GBP*.
Aby uczcić to ekscytujące wydarzenie, megabus.com potwierdził, że bilety na podróże w pierwszym tygodniu nowych usług (od 1 do 7 maja 2017 r.) będą kosztować jedyne 1 GBP*.
Przejazdy na poniższych trasach rozpoczną się 1 maja:
  • M6a Barnstaple-Tiverton-Taunton- Bridgwater- Bristol-Lotnisko Heathrow- London Victoria
  • M38 Barnstaple- Tiverton- Taunton- Bridgwater- Bristol- Gloucester-Birmingham- Leicester- Loughborough University – Nottingham    Trent University- Nottingham City Centre
  • M25 Cardiff- Bristol- Lotnisko Heathrow - Lotnisko Gatwick
  • M18 Bath- Corsham- Chippenham- Lotnisko Heathrow- London Victoria
  • M14 Gloucester- Cheltenham- Cirencester- Swindon- Lotnisko Heathrow - London Victoria
Dyrektor Zarządzający megabus.com, Edward Hodgson, powiedział: „Z przyjemnością dodaliśmy te najnowsze trasy do sieci megabus.com. Cieszymy się, że po raz pierwszy możemy zaoferować trasy z bezpośrednim dojazdem na lotniska Heathrow, jak i Gatwick, zapewniając pasażerom najtańszą możliwość podróży do i z tych istotnych hubów komunikacyjnych, z których korzystają miliony ludzi rocznie.
„Świadczymy także nowe usługi w samym sercu dwóch kluczowych uniwersytetów w East Midlands – Nottingham Trent and Loughborough oraz West Country – University of Bath, otwierając przejazdy o znacznej wartości dla jeszcze większej liczby studentów.
„Naszym celem jest zapewnienie nowych niedrogich środków transportu osobom, które wcześniej nie były w stanie pozwolić sobie na takie podróże, a dzięki temu przyczyniamy się do rozwoju turystyki i społeczności lokalnych. Jesteśmy gotowi, aby przyjąć jeszcze więcej pasażerów na pokładach naszych pojazdów”.
Dyrektor Generalny South Gloucestershire Bus and Coach Company Ltd, Roger Durbin, powiedział: „Cieszymy się z połączenia sił z megabus.com. Obserwowaliśmy rozwój i wzrost megabus.com od wielu lat i bardzo cieszymy się z tej współpracy, która umożliwi świadczenie usług najwyższej klasy na tych trasach”.
Na portalu megabus.com opłaty za każdą podróż zaczynają się już od 1 GBP*. Wszystkie przejazdy odbywają się w pojazdach z bezpłatnym dostępem do sieci Wi-Fi, gniazdami zasilania, klimatyzacją i toaletami. megabus.com, część grupy Stagecoach w Szkocji, działa od 2003 r. Firma rozszerzyła działalność z Wielkiej Brytanii na Amerykę Północną w 2006 r.
megabus.com obsługuje ponad 15 milionów pasażerów rocznie w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej.

*Od 1 GBP plus 50 pensów opłaty rezerwacyjnej. Usługa uzależniona jest od dostępności miejsc.

Book your bus to Heathrow today.