Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Wielka_Brytania_Linia_Norwich_do_Birmingham

Rozpoczęliśmy obsługę nowych tras autokarowych do Norwich i Birmingham

Czołowy niskobudżetowy operator autokarowy megabus.com ogłosił dzisiaj (12 maja) uruchomienie przejazdów na nowych trasach w regionach West Midlands i East of England.
Spółka – część międzynarodowej grupy transportowej Stagecoach – po raz kolejny nawiązała współpracę z Freestones Coaches, w celu obsługi nowej trasy, która łączy Birmingham z Norwich, z cenami biletów już od 1 GBP*.


Od poniedziałku 22 maja pasażerowie będą mogli korzystać z linii M37, aby podróżować między Norwich University of East Anglia-Cambridge-Coventry-Birmingham. Usługa obejmuje jeden przejazd w każdym kierunku w piątki, soboty, niedziele i dni wolne od pracy.


megabus.com przenosi również przystanek z centrum miasta Coventry, przyjmujący pojazdy z wszystkich tras z Cannon Park, na przystanek D na dworcu autobusowym Pool Meadow. Autokary megabus obsługujące wiele różnych tras zatrzymują się na jednym przystanku, co otwiera wiele możliwości klientom chcącym podróżować do Londynu, Bristolu, Liverpoolu, Leicester, Manchesteru, Newcastle i Nottingham.


Dyrektor Zarządzający megabus.com, Edward Hodgson powiedział: „Ta nowa trasa to świetna wiadomość dla klientów chcących podróżować pomiędzy regionami West Midlands a East of England. Otwierając nową trasę z University of East Anglia, oferujemy niedrogą opcję transportową dla studentów chcących dotrzeć do domu pod koniec semestru”.
Na portalu megabus.com opłaty za każdą podróż zaczynają się już od 1 GBP*. Wszystkie trasy będą obsługiwane przez najnowocześniejsze pojazdy wyposażone w bezpłatne WiFi, gniazda elektryczne, klimatyzację i toaletę.

*megabus.com oferuje bilety w cenach zaczynających się od 1 GBP (plus 50 pensów opłaty za rezerwację)