Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

autokar megabus

Razem dojedziemy do Yorkshire!

Nowa, ekscytująca możliwość połączenia międzymiastowej podróży autobusem pomiędzy White Rose County a miejscami docelowymi w Wielkiej Brytanii.

Czterech głównych przewoźników autobusowych z Yorkshire nawiązuje współpracę z najszybciej rozwijającą się siecią międzymiastowych przejazdów autokarowych w Wielkiej Brytanii, umożliwiając przejazdy pomiędzy lokalnymi miejscowościami i ponad 40 miejscami docelowymi w Wielkiej Brytanii.

Coastliner, Cityzap, The Harrogate Bus Company i The Keighley Bus Company – wszystkie te firmy wchodzą w skład nowoczesnej grupy przewoźników autobusowych Transdev – dołączają do współpracy z długodystansowym przewoźnikiem autokarowym megabus.com, oferując bilety w niesamowicie niskich cenach, z jedną przesiadką na dworcu autobusowo-autokarowym Leeds.

Oznacza to, że od poniedziałku 4 września 2017 r. pasażerowie podróżujący do Yorkshire z megabus.com będą mogli kontynuować dalszą podróż do miejsc obsługiwanych przez czterech przewoźników autobusowych z Yorkshire – których usługi obejmują znaczny obszar hrabstwa White Rose – kupując jeden bilet poprzez prosty system rezerwacji.

Kilka kluczowych miejsc docelowych w Yorkshire, obecnie znajdujących się poza zasięgiem sieci megabus.com, stanie się łatwo dostępnych po zakupie jednego biletu, ułatwiając tym samym połączenie z dworcem autobusowo-autokarowym w Leeds. Stanowi to znaczne ułatwienie dla całorocznego ruchu turystycznego do najbardziej atrakcyjnych miejsc, takich jak York, Harrogate, Ripon, Keighley for Bronte Country, Whitby, Scarborough i Bridlington.

Jednocześnie oszczędni mieszkańcy Yorkshire mają możliwość podróżować ze swoich rodzinnych miasta i miasteczek z jednym tanim biletem do atrakcyjnych miejsc w Wielkiej Brytanii dzięki sieci autobusów międzymiastowych megabus.com, rozciągających się na setki mil od Inverness do Plymouth, od Cardiff do Edynburga, a nawet do stolicy – Londynu.

Oczekuje się, że nowy rodzaj biletów stanie się również popularny wśród studentów w Yorkshire, w tym na University of York, York St John University i Coventry University Campus w Scarborough.

Dodatkowe opłaty jednorazowe za przejazdy lokalne autokarami megabus.com w Leeds będą wynosić zaledwie 3 GBP z Ripon, Harrogate lub Keighley lub 5 GBP z York, Malton i ośrodków wczasowych Yorkshire Coast, w tym Whitby, Scarborough, Filey i Bridlington, dzięki czemu zapewniamy łatwe przemieszczanie się między miastami bez konieczności korzystania z samochodu.

Dyrektor generalny Transdev Alex Hornby powiedział: „To niesamowite porozumienie zapewnia połączenia komunikacyjne między najciekawszymi miastami Yorkshire a imponującą listą innych miast w całym kraju.

To najłatwiejszy sposób na przesiadanie się z naszych autobusów na autobusy międzymiastowe megabus.com dzięki niezwykłej bliskości stacji autobusowych i autokarowych w Leeds. Dodatkowo umożliwiliśmy dokonywania rezerwacji przez Internet, co pozwoli naszym pasażerom znacznie zaoszczędzić na biletach.

Na przykład, podróżujący z Harrogate do Londynu można wsiąść do naszego autobusu na stałej trasie do Leeds, a następnie przesiąść się do jednego z autobusów megabus.com, które jeżdżą 10 razy dziennie do Londynu. Nasze autobusy kursują od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych przez siedem dni w tygodniu, dzięki czemu podróżowanie z nami jest wygodne.

Dzięki naszym dodatkowym biletom na podroż w jedną stronę zaczynającym się od 3 GBP oraz biletom w jedną stronę opłaconym z góry z megabus.com do Londynu (również w atrakcyjnej cenie), pasażerowie mogą zacząć oszczędzać już teraz!”

Pełna lista miejsc w Yorkshire, które będą oferować sprzedaż biletów z możliwością wcześniejszej rezerwacji do lub z miejsc na trasach autobusów międzymiastowych megabus.com przez Leeds będzie dostępna wkrótce na stronie megabus.com.

Tony Simmons, dyrektor operacyjny megabus.com powiedział: „Jest to doskonała okazja dla pasażerów podróżujących naszymi autokarami do Leeds i z Leeds. Dzięki tej usłudze pasażerowie mogą w łatwy sposób dotrzeć do miejsca docelowego kupując bilet w atrakcyjnej cenie. Dzięki dodaniu tych dodatkowych przystanków pasażerowie mogą komfortowo podróżować przez Yorkshire i być spokojni, że ich dalsza podróż także jest już zaplanowana.

Dzięki współpracy z Transdev jeszcze bardziej ułatwiamy naszym pasażerom podróżowanie po Wielkiej Brytanii i nadal oferujemy atrakcyjne ceny biletów.

Wszystkie częste połączenia autobusowe oferowane przez Transdev do Leeds będą częścią oferty, a w tym połączenia Coastliner i Cityzap z York, Malton i Yorkshire Coast; 36: Riding Redefined linia z Ripon i Harrogate; oraz autobusy Keighley Bus Company 60 odjeżdżające z Keighley.

Dokładne rozkłady jazdy wszystkich autobusów Transdev do Leeds dostępne są na stronach internetowych: http://harrogatebus.co.uk, http://www.keighleybus.co.uk oraz http://www.yorkbus.co.uk.

ENDS

Kontakt medialny:

Transdev, including The Keighley Bus Company, Cityzap, The Harrogate Bus Company and Coastliner: For further information, please contact Ben Mansfield or Matt Harrison: 01423 884131 or email: [email protected].

Uwagi dla redaktorów:

Bilety bezpośrednie na podróże pomiędzy usługami transportu międzymiastowego megabus i wybranymi miejscami docelowymi w Yorkshire obsługiwanymi przez linię autobusową Transdev będą dostępne wyłącznie w ramach rezerwacji z wyprzedzeniem dokonanych na stronie megabus.com od poniedziałku, 4 września 2017. Biletów bezpośrednich nie można nabyć u kierowców autobusów w dniu podróży.

Transdev obsługuje przewozy autobusowe w większości miejscowości w hrabstwie Yorkshire za pośrednictwem czterech popularnych firm, w tym

  • The Keighley Bus Company – oferuje lokalne usługi przewozowe w miejscowościach: Otley, Ilkley i Wetherby oraz w ich okolicach pod dobrze znaną nazwą Wharfedale Links, jak również na innych trasach nieco oddalonych w regionie West and North Yorkshire;

 

  • The Harrogate Bus Company – zapewnia lokalne połączenia autobusowe w Harrogate, Knaresborough i Wetherby oraz na dłuższych trasach łączących ten obszar z Ripon, Leeds, Yorkiem, Boroughbridge i Pateley Bridge;

 

  • Autobusy Cityzap kursują bez przerwy między Yorkiem a Leeds co 30 minuty od rana do 7 w nocy. Każdy autobus Cityzap wyposażony jest w komfortowe skórzane siedzenia z jedno- i dwuosobowymi miejscami siedzącymi na górze, zapewniającymi dodatkową przestrzeń. A dla tych, którzy chcą być w kontakcie z innymi podczas podróży, oferujemy bezpłatny punkt zasilania USB przy każdym fotelu, a także szybką i bezpłatną sieć Wi-Fi 4G podczas podróży;

 

  • Autobusy linii Coastliner obsługują połączenia do kurortów wypoczynkowych znajdujących się na wybrzeżu hrabstwa Yorkshire w Whitby, Scarborough, Filey i Bridlington oraz w Malton i Yorku z Leeds siedem dni w tygodniu. Dzięki inwestycji wartej 2,34 milionów GBP w 2017 wprowadzono do sieci Coastliner 10 nowych luksusowych dwupokładowych autobusów wyposażonych w wygodne miejsca siedzące ze stolikami, bezprzewodowe punkty do ładowania urządzeń mobilnych oraz punkty zasilania USB przy każdym fotelu, komunikaty dźwiękowe o następnym przystanku, szybkie i bezpłatne połączenia Wi-Fi i wiele innych.

Jednostka dominująca Transdev jest jednym z największych operatorów transportu publicznego w Europie, który cieszy się renomą w zakresie zapewniania wysokiej jakości transportu publicznego. Odwiedź stronę http://www.transdevplc.co.uk, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wszystkich usług firmy Transdev w Wielkiej Brytanii.

 

megabus

 - megabus.com jest czołową, tanią i wysokiej jakości międzymiastową usługą połączeń autokarowych, które świadczone są w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej, obejmując około 210 miejsc docelowych.

 - Około 15 milionów pasażerów rocznie korzysta z usług przewoźnika megabus.com w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej i Kanadzie.

 - Sieć przewoźnika megabus.com świadczy swoje usługi w 30 stanach w Stanach Zjednoczonych i w dwóch prowincjach w Kanadzie.

 - megabus.com zatrudnia ponad 1500 pracowników.

 

Stagecoach Group

 - Stagecoach Group jest międzynarodową grupą transportu publicznego, która prowadzi działalność na szeroką skalę w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Grupa ta zatrudnia około 39 000 osób i obsługuje około 12 000 autobusów, autokarów, pociągów i tramwajów.

 - Stagecoach jest jednym z największych brytyjskich przewoźników autobusowych i autokarowych wyposażonym w około 8500 autobusów i autokarów w sieci rozciągającej się od południowo-zachodniej Anglii do Highlands i Wysp Szkocji. Tanie linie autokarowe megabus.com obsługują sieć usług międzymiastowych w całej Wielkiej Brytanii.

 - Stagecoach jest głównym brytyjskim operatorem linii kolejowych, który zarządza siecią East Midlands Trains. Nawiązał również współpracę z firmą Virgin w zakresie franczyz na obsługę międzymiastowych połączeń kolejowych na wschodnim i zachodnim wybrzeżu.

 - Firma Stagecoach obsługuje sieć lekkiej kolei Supertram w Sheffield.

 - W Ameryce Północnej Stagecoach obsługuje około 2500 autobusów i autokarów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Przewoźnik megabus.com łączy około 120 kluczowych miejscowości w Ameryce Północnej. Firma Stagecoach zajmuje się również obsługą połączeń dla osób dojeżdżających do pracy, tranzytowych, zakontraktowanych, czarterowych i wahadłowych na lotniskach.