Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Kobieta wiosną

Oferty specjalne i zniżki

Jeśli nasze aktualnie promocje nie satysfakcjonują Cię, na pewno znajdziesz inną ofertą na naszej stronie internetowej. Przez cały rok udostępniamy wiele atrakcyjnych ofert, które Cię zainteresują. Zobacz nasze najnowsze oferty wymienione poniżej.

Przejazdy w bardzo korzystnej cenie

Nasze podróże są obecnie przecenione aż do 28 września 2019 r.! Nie zwlekaj i kup atrakcyjny cenowo przejazd już teraz! 

 

 

Tanie bilety na zwiedzanie Londynu

Skorzystaj z naszej 2-godzinnej oferty zwiedzania Londynu autobusem firmy megasightseeing.com. Miejsce na górnym pokładzie jest dostępne do każdej rezerwacji, więc usiądź wygodnie, zrelaksuj się i rozkoszuj się widokami naszej niesamowitej stolicy. Bilety w obniżonej cenie aż do 22. listopada 2019!

 

 

Tanie bilety autokarowe 

Zapoznaj się z naszą listą popularnych tras i tanich przejazdów. 

 

Regulamin:

megasightseeing.com

* W zależności od dostępności i opłaty rezerwacyjnej.

 

Listopadowa oferta Mega-Kupon - zakończona

Obowiązujące zasady i warunki: oferta ta dotyczy jedynie przejazdów megabus.com na terenie Anglii i Walii w ramach rezerwacji dokonywanych pomiędzy 1 - 30 listopada 2018 r. Przejazdy pomiędzy Anglią i Szkocją oraz na trasach w Szkocji nie podlegają promocji. Oferta nie obowiązuje w innych usługach świadczonych przez Stagecoach, takich jak Oxford Tube, Scottish Citylink, Citylink Gold i megabusplus. Z promocji wyłączone są także trasy naszych partnerów, takich jak Greenline, megasightseeing.com, Sheffield Supertram, Parks i Irish Ferries. Klienci muszą wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości od megabus.com, aby otrzymać kod rabatowy.  Kody rabatowe można wykorzystać na podróż pomiędzy 14. stycznia a 14 lutego 2019 r. Kody będą rozsyłane do tych klientów, którzy spełnią powyższe kryteria do piątku, 7. grudnia 2018 r. Do anulowanych rezerwacji nie przysługuje kod rabatowy.

_SP_2118

A więc podoba Ci się cena, ale nie masz pewności dokąd się wybrać? Odwiedź zatem naszą stronę  Zainspiruj mnie, gdzie znajdziesz wiele świetnych inspiracji do podroży.