Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Para Sweetheart Saver

Bilet Sweetheart Saver

Wiemy, że miłość na odległość potrafi być trudna.

 

Nasze badania dowiodły, że studenci żyjący w związkach na odległość wydają niemal 5 000 GBP rocznie, próbując zadbać o swój związek – w tym 163 GBP miesięcznie na podróże – i przeciętnie dzieli ich 231 mil.

 

W odpowiedzi wprowadziliśmy pierwszy w branży bilet próbny „Sweetheart Saver” (Na ratunek związkom), oferując przez rok dziesięciu parom bezpłatne przejazdy pomiędzy dwoma miejscowościami. Jeśli nasza próba się powiedzie, postaramy się wprowadzić taki bilet w całej sieci.

 

Niestety czas nadsyłania zgłoszeń do konkursu zakończył się... ale śledźcie nasz Instagram, Facebook i Twitter, gdyż będziemy informować o zwycięzcach oraz ich romansach. Możecie także śledzić podróże Jonny'ego i Sofie, pierwszej pary, która korzysta z biletu. Poniżej znajduje się nagranie wideo.

 

Pobierz wskazówki dotyczące pielęgnowania miłości na odległość od ekspertki ds. związków (i miłośniczki megabus), Alix Fox tutaj.

„Gdy jesteście razem, wynagradza to wszystko” Miłość na odległość potrafi być trudna. Zobacz, jak Jonny i Sofie sobie radzą.

 

Regulamin loterii nagród – ZAKOŃCZONO

1) Aby wziąć udział w konkursie, podaj poniżej swoje dane do czwartku, 12 grudnia do godziny 23:59 po południu. Zgłoszenia można składać za pośrednictwem tego formularza.  

2) 10 zwycięskich par zostanie wybranych w drodze losowania spośród wszystkich przesłanych zgłoszeń. Musza one spełniać kryteria z punktu 1). Zwycięzcy muszą podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia swoich partnerów oraz informacje o podróży za pośrednictwem e-maila, aby otrzymać dostęp do nagrody. Biorąc udział w loterii nagród, wyrażasz zgodę na przesłanie klipów wideo (w stylu pamiętnika) z Twoich wycieczek megabus. Zostaną one wykorzystane w celach reklamowych.

3) Konkurs dostępny jest dla rezydentów Wielkiej Brytanii lub Wysp Normandzkich, którzy ukończyli szesnasty (16) rok życia. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i bezpośrednia rodzina (np. rodzice, dzieci, rodzeństwo, małżonkowie, partnerzy życiowi) Organizatora oraz jego współpracowników, spółek zależnych, agencji reklamowych i promocyjnych.

4) Nagroda składa się z nieograniczonych przejazdów autokarami megabus przez rok dla dziesięciu (10) par do maksymalnej wartości 1000 GBP na parę. Daty podróży od 1 stycznia 2020 r. – 31 grudnia 2020 r. (poza Dniem Bożego Narodzenia i drugim dniem świąt). Zwycięzcy będą mogli podróżować po całej sieci megabus. Trasy i rozkład jazdy można znaleźć na www.uk.megabus.com. Celem nagrody jest możliwość zobaczenia się z partnerem, więc miejsce początkowe i cel podróży muszą być takie same dla każdego przejazdu. Zwycięzcy muszą skontaktować się z nami przynajmniej siedem (7) dni przed datą przejazdu w celu zarezerwowania podróży.

5 Zastrzegamy sobie prawo do zapewnienia alternatywnej nagrody o tej samej lub wyższej wartości w przypadku wystąpienia niespodziewanych okoliczności.

6) Pod uwagę brane będzie tylko jedno zgłoszenie na osobę. W przypadku dokonania kilku zgłoszeń przez tę samą osobę, przyjmiemy tylko pierwsze zgłoszenie.

7) Skontaktujemy się ze zwycięzcami na adres e-mail podany w formularzu i poprosimy o podanie imienia i nazwiska oraz daty urodzenia partnera oraz informacji dotyczących ich przejazdu. Skontaktujemy się ze zwycięzcami za pośrednictwem naszej agencji PR Tin Man w celu omówienia sposobu przesyłania klipów wideo wykorzystywanych w celach reklamowych.

8 Dokonanie zakupu nie jest wymagane, ale wymagany jest dostęp do Internetu oraz witryny uk.megabus.com. Nie przyznajemy żadnych zwrotów kosztów w związku z promocją, łącznie z kosztami związanymi z korzystaniem z Internetu.

9 Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia wszelkich zgłoszeń, które mogą być w naszym mniemaniu nieuczciwe, niewłaściwe lub działają na czyjąś szkodę.

10) Nagroda jest niezbywalna, nie można jej przekazać innej osobie, nie podlega zwrotom oraz nie można jej wymienić w części lub w całości na gotówkę.

11) Zwycięzcy mają 5 dni na wyrażenie chęci odbioru nagrody od czasu/daty powiadomienia ich o wygranej. Po tym czasie zastrzegamy sobie prawo do wybrania innego zwycięzcy.

12 Decyzje organizatora są ostateczne i nie podlegają odwołaniu.

13 Poprzez wzięcie udziału w tej promocji, wszyscy uczestnicy wyrażają zgodę na zbieranie, przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych przesłanych w zgłoszeniu w celu przeprowadzenia konkursu.

14 Wszelkie dane osobowe dotyczące uczestników będą wykorzystywane wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych w Wielkiej Brytanii i nie będą wykorzystywane w celach marketingowych bez wcześniejszej zgody uczestnika. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności https://uk.megabus.com/conditions/privacy-policy

15) Imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania zwycięzcy można otrzymać przez jeden (1) miesiąc po zakończeniu konkursu, pisząc wiadomość e-mail na adres [email protected] Możemy poprosić zwycięzcę o wzięcie udziału w reklamie po zakończeniu konkursu.

16) Uczestnik podaje swoje dane firmie megabus. Dane organizatora: megabus.com jest nazwą handlową Midland Red (South) Limited („Organizator”), zarejestrowaną przez Stagecoach Services Limited (zarejestrowaną w Anglii pod numerem 2381778) Siedziba: One Stockport Exchange, 20 Railway Road, Stockport, SK1 3SW.