Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Wielka_Brytania_Produkt_O_Nas

O nas

megabus.com to wiodący budżetowy międzymiastowy przewoźnik autokarowy na terenie Wielkiej Brytanii i Ameryki Północnej. Należy do Stagecoach Group, międzynarodowej grupy przewozowej, która oferuje ekologiczne, nowoczesne podróże w świetnych cenach. 

Usługa megabus.com, która została wprowadzona w Wielkiej Brytanii w 2003 r., oferuje przejazdy na terenie Wielkiej Brytanii w atrakcyjnych cenach. Łączy ze sobą ponad 90 miejscowości, oferując wysokiej jakości tanie podróże w jednych z najnowocześniejszych autokarów w kraju i przewożąc ponad 5 milionów pasażerów rocznie.


Obsługujemy także ekonomiczne przejazdy kolejowe megatrain.com na terenie Wielkiej Brytanii, łączące kilka lokalizacji w Wielkiej Brytanii na siatce połączeń East Midlands Trains. 

Nasze innowacyjne przejazdy autokarowo-kolejowe, megabusplus.com, są pierwszymi tego typu w Wielkiej Brytanii. Umożliwiają pasażerom szybką, zintegrowaną podróż między Yorkshire, Lincolnshire i Londynem wygodnymi autokarami i nowoczesnymi pociągami obsługiwanymi przez East Midlands Trains.