Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Wielka_Brytania_Produkt_O_Nas

O nas

Megabus to czołowy przewoźnik autokarowy na terenie Anglii, Szkocji i Walii, którego celem jest usprawnienie pasażerom podróży. Jest ona częścią Scottish Citylink Coaches Limited.

Uruchomione w Wielkiej Brytanii w 2003 roku usługi przewozowe megabus oferują przejazdy krajowe w atrakcyjnych cenach. Łącząc ze sobą 90 lokalizacji i oferując wysokiej jakości przejazdy jednymi z najnowocześniejszych w kraju autokarami, megabus obsługuje każdego roku ponad 4 milionów pasażerów.


Megabus obsługuje także megatrain, cenione przejazdy kolejowe z londyńskiego St Pancras do kilku lokalizacji w Anglii, Szkocji i Walii. 

Przejazdy autobusowo-kolejowe megabusplus umożliwiają pasażerom szybką, zintegrowaną podróż między Yorkshire, Lincolnshire i Londynem. Pasażerowie mogą podróżować na jednym bilecie wygodnym autokarem oraz wysokiej klasy pociągiem w East Midlands Parkway (obsługiwanym przez East Midlands Railway).