Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Oświadczenie o dostępności

Oświadczenie o dostępności

Zależy nam, aby www.megabus.com był dostępny i używany przez jak największą liczbę osób.

Aby osiągnąć dobry poziom dostępności, przestrzegaliśmy jak tylko się dało Wytycznych dostępności treści internetowych w wersji 2 poziom AA

Pozwoliło nam to zapewnić, że nasza witryna internetowa jest używalna i dostępna dla:

  • osób niepełnosprawnych fizycznie, które mogą używać alternatywnych urządzeń wprowadzania danych, takich jak dostęp tylko za pomocą klawiatury lub rozpoznawanie głosu
  • osób z zaburzeniami sensorycznymi, takimi jak utrata wzroku lub słuchu
  • osoby z zaburzeniami poznawczymi, takimi jak dysleksja

Współpracujemy z AbilityNet, organizacją charytatywną, która świadczy usługi doradcze w zakresie tworzenia przystępnych witryn internetowych. Firma AbilityNet udostępniła firmie megabus wskazówki i pomoc w przestrzeganiu wytycznych dotyczących dostępności treści internetowych.

Znane problemy

Regularnie monitorujemy i aktualizujemy witrynę internetową firmy megabus, aby mieć pewność, że jest ona łatwo dostępna dla użytkowników.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy, powiadom nas, pisząc na adres [email protected].

Kontakt z nami

Dołożyliśmy starań, aby witryna internetowa megabus była w pełni dostępna. Jeśli jednak będziesz mieć jakiekolwiek trudności z korzystaniem z witryny, zachęcamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Można skontaktować się z nami drogą mailową [email protected].