Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Osoba podłączająca ładowarkę USB

Usługi na pokładzie autokarów

Podróżowanie z megabus – usługi na pokładzie

Pragniemy, by każda Twoja podróż z megabus była jak najbardziej komfortowa. Właśnie dlatego wciąż modernizujemy naszą flotę autokarów i staramy się sprawić, by Twoja podróż była jeszcze przyjemniejsza.

Miejsce gwarantowane

Rezerwacja biletu na przejazd z nami oznacza, że zawsze masz zagwarantowane miejsce – i to bardzo wygodne.

 

Rezerwacja miejsc

Wybierz miejsce siedzące na podróż na większości obsługiwanych przez nas tras. Niezależnie od tego, czy chcesz siedzieć obok rodziny, przyjaciół, czy też przy oknie (najlepszym miejscu do robienia zdjęć) - możesz rozsiąść się i zrelaksować na wybranym przez siebie miejscu.

 

Darmowe Wi-Fi i punkty ładowania

Nasze autokary zwykle oferują bezpłatne korzystanie z sieci Wi-Fi*, tak więc aktualizacja Instagramu będzie dziecinnie łatwa. Przy każdym siedzeniu umieszczone są również punkty do ładowania*, w których podczas podróży możesz naładować swoje urządzenia. Należy tylko pamiętać, że możliwość korzystania z nich jest uzależniona od dostępności i zasięgu. Nie są one również tak szybkie, jak u ciebie w domu, dlatego pobieranie trylogii Władcy Pierścieni lepiej odłożyć na później.

Szczęściarze podróżujący liniąM11 z Londynu do Aberdeen dysponują teraz 6 nowiutkimi pojazdami z możliwością bezprzewodowego ładowania. 

 

Limit bagażu: 20 kg

Aby umożliwić ci zapakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy, możesz skorzystać z limitu bagażu wynoszącego do 20 kg. Mniejsze rzeczy można ułożyć na półkach bagażowych u góry – tak, aby niezbędne ci rzeczy zawsze były w zasięgu ręki.

 

Klimatyzacja

Nasze autokary posiadają klimatyzację, co oznacza, że bez względu dokąd się udajesz, dotrzesz tam w komfortowych warunkach.

 

Toaleta

Toalety dostępne są na pokładach naszych wszystkich autokarów. 

 

Tanie podróże z megabus

Jeśli potrzebujesz inspiracji, zapoznaj się z naszymi wszystkimi celami podróży w Wielkiej Brytanii -obsługujemy również niektóre lotniska i uniwersytety. 

Niezależnie od terminu podróży możesz kupić bilety po bardzo okazyjnej cenie. W ten sposób możesz wydać pieniądze na przyjemności, a nie na dojazd do nich.

 

Gotowy do dokonania rezerwacji? Skorzystaj z planera podróży znajdującego się w górnej części strony i zacznij planowanie swojej podróży.

 

*W zależności od dostępności i połączenia