Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Osoba podłączająca ładowarkę USB

Informacje na temat udogodnień na pokładach autokarów

Podróżowanie z megabus – usługi na pokładzie

Pragniemy, by każda Twoja podróż z megabus była jak najbardziej komfortowa. Właśnie dlatego wciąż modernizujemy naszą flotę autokarów i staramy się sprawić, by Twoja podróż była jeszcze przyjemniejsza.

Miejsce gwarantowane

W naszym autokarze miejsce jest zawsze gwarantowane... Nie można powiedzieć tego samego o pociągach! 

Rezerwacja miejsc

Możesz teraz wybrać własne miejsce, gdy podróżujesz na terenie Anglii i Walii oraz pomiędzy Szkocją i Anglią. Więc jeśli chcesz siedzieć obok swoich dzieci, znajomych lub wolisz miejsce przy oknie... rozsiądź się i zrelaksuj się na wybranym przez siebie miejscu.

Darmowe Wi-Fi i punkty ładowania

Nasze autokary wyposażone są zazwyczaj w darmowy dostęp do Wi-Fi*, dzięki czemu możesz po drodze spokojnie pracować lub uczyć się. Możesz także po prostu poinformować znajomych na Facebooku dokąd zmierzasz. Są one również zazwyczaj wyposażone w punkty ładowania*, dzięki czemu można naładować tablet lub telefon. Należy tylko pamiętać, że możliwość korzystania z nich jest uzależniona od dostępności i zasięgu.

Limit bagażu: 20 kg

Dzięki limitowi bagażu do 20 kg, będziesz mógł zabrać ze sobą wszystko to, czego potrzebujesz. Jest to taka sama waga, jak w przypadku limitu bagażu w samolocie. Mniejsze rzeczy można przechowywać w lukach bagażowych podwieszanych u góry dzięki czemu wszystkie niezbędne rzeczy będą zawsze pod ręką. 

Klimatyzacja

Nasze autokary posiadają klimatyzację, co oznacza, że bez względu dokąd się udajesz, dotrzesz tam w komfortowych warunkach.

Toaleta

Toalety dostępne są na pokładach naszych wszystkich autokarów. 

Tanie podróże z megabus

Jeśli potrzebujesz inspiracji, zapoznaj się z naszymi wszystkimi nasze miejsca docelowe w Wielkiej Brytanii, Oferujemy także przejazdy na lotnisko! Gdziekolwiek zdecydujesz się wybrać, możesz skorzystać z oferty naszych tanich biletów, dzięki czemu zaoszczędzisz na transporcie i wydasz więcej na zwiedzanie. Mamy tu na myśli megasightseeing.com!

Gotowy do dokonania rezerwacji? Skorzystaj z planera podróży znajdującego się w górnej części strony i zacznij planowanie swojej podróży.

 

*W zależności od dostępności i połączenia