Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Osoba podłączająca ładowarkę USB

Usługi na pokładzie autokarów

Travel with megabus – on board facilities

Pragniemy, by każda Twoja podróż z megabus była jak najbardziej komfortowa. Właśnie dlatego wciąż modernizujemy naszą flotę autokarów i staramy się sprawić, by Twoja podróż była jeszcze przyjemniejsza.

Miejsce gwarantowane

Rezerwacja biletu na przejazd z nami oznacza, że zawsze masz zagwarantowane miejsce – i to bardzo wygodne.

Rezerwacja miejsc

Choose your own seat to sit in when travelling on most of our routes. Niezależnie od tego, czy chcesz siedzieć obok rodziny, przyjaciół, czy też przy oknie (najlepszym miejscu do robienia zdjęć) - możesz rozsiąść się i zrelaksować na wybranym przez siebie miejscu.

Extra legroom seats

We've removed some of the seats from our coaches to give you a whopping 38" seat pitch. Hello extra leg room. You can select these at an extra charge when you're reserving your seat as part of your booking.

Darmowe Wi-Fi i punkty ładowania

Nasze autokary zwykle oferują bezpłatne korzystanie z sieci Wi-Fi*, tak więc aktualizacja Instagramu będzie dziecinnie łatwa. Przy każdym siedzeniu umieszczone są również punkty do ładowania*, w których podczas podróży możesz naładować swoje urządzenia. Należy tylko pamiętać, że możliwość korzystania z nich jest uzależniona od dostępności i zasięgu. Nie są one również tak szybkie, jak u ciebie w domu, dlatego pobieranie trylogii Władcy Pierścieni lepiej odłożyć na później.

Limit bagażu: 23 kg

Aby umożliwić ci zapakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy, możesz skorzystać z limitu bagażu wynoszącego do 23 kg. Mniejsze rzeczy można ułożyć na półkach bagażowych u góry – tak, aby niezbędne ci rzeczy zawsze były w zasięgu ręki.

Klimatyzacja

Nasze autokary posiadają klimatyzację, co oznacza, że bez względu dokąd się udajesz, dotrzesz tam w komfortowych warunkach.

Toaleta

Toilet facilities are available on board all of our coaches. 

Wskaźnik lokalizacji autokaru

Okay so it's not technically on board, as you can use it anywhere. But it's too good not to share. You can use our real-time coach tracker whenever you want (on board, at your stop or even in the shower if that's your thing), so you can keep an eye on exactly where your coach is. Very handy. 

Great value travel with megabus

Jeśli potrzebujesz inspiracji, zapoznaj się z naszymi wszystkimi celami podróży w Wielkiej Brytanii -obsługujemy również niektóre lotniska i uniwersytety. 

Wherever you decide to go, you can get your hands on our great value tickets. W ten sposób możesz wydać pieniądze na przyjemności, a nie na dojazd do nich.

 

Gotowy do dokonania rezerwacji? Skorzystaj z planera podróży znajdującego się w górnej części strony i zacznij planowanie swojej podróży.

 

*W zależności od dostępności i połączenia