Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Dwie dziewczyny w autobusie megabus

Osoby podróżujące po raz pierwszy

Przygotowujesz się do swojej pierwszej podróży autokarem megabus? Nie masz pewności, czego możesz oczekiwać? Przygotowaliśmy szereg wskazówek, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia! Dla doświadczonych podróżników megabus... również kilka nowych informacji:)

1. Zabezpiecz się przed głodem

Jeżeli czeka Cię długa podróż albo po prostu lubisz sobie coś przekąsić (znamy to uczucie!)  - napoje i przekąski to konieczność! Lepiej omijać Cię z daleka, gdy robisz się głodny i zły. Pamiętaj tylko, aby jedzenie ani napoje nie były gorące - chcemy unikać wypadków.

 

2. Doładuj swoje urządzenia

Mamy na pokładzie punkty* umożliwiające doładowanie urządzeń elektronicznych przed opuszczeniem autokaru. Upewnij się, że na liście rzeczy do zapakowania znajduje się również ładowarka USB.

 

3. Surfuj w sieci

Dostępna na pokładzie bezpłatna sieć Wi-Fi* oznacza możliwość aktualizacji Twoich profili w mediach społecznościowych (nowe zdjęcia selfie!) i odpowiadanie na e-maile w trakcie podróży.

 

4. Ochłodź się (lub ogrzej)

Oferujemy klimatyzację, którą możesz regulować za pomocą dyszy umieszczonej nad fotelem. Nie jesteśmy w tym zakresie przewrażliwieni, ale temperatura jest regulowana stosownie do warunków panujących na zewnątrz. Jeżeli zrobi się zbyt zimno lub zbyt ciepło - nasi uczynni kierowcy chętnie pomogą.

 

5. Bądź przygotowany

Nasze toalety na pokładzie są do dyspozycji w razie konieczności przebrania się lub skorzystania z lustra przed dotarciem do celu podróży.

 

6. Zrelaksuj się w dobrym stylu

Rezerwując u nas przejazd masz zawsze zagwarantowane miejsce siedzące. Rozsiądź się wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podróżą z megabus.

 

7. Oznakuj swój bagaż

Zawsze zalecamy, aby dołączyć do bagażu etykietę bagażową lub element ozdobny, aby łatwiej było rozpoznać swoją własność. Jest to dobra zasada nie tylko w przypadku podróży z nami, ale także na lotnisku. Dzięki temu od razu rozpoznasz swoją walizkę.

 

8. Bądź w ostatniej chwili (jeśli musisz!)

Jeżeli coś Ci wypadnie w ostatniej chwili, możesz nam ufać, że dowieziemy Cię tam, gdzie potrzeba. Opcja rezerwacji internetowej umożliwia zakup biletu praktycznie do chwili odjazdu. Zaoszczędź sobie stresu... po prostu! 

 

9. Spakuj się

Nasz limit bagażowy wynosi 20 kg, możesz również zabrać na pokład mniejszą torbę podręczną. Doskonała opcja dla osób podróżujących z nami na lotnisko.

 

10. Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zachowaj spokój ducha wiedząc, że mamy na pokładzie CCTV.

D-UK-0918-010-1st_Time_Travellers-Gallery-V2-01

Jeżeli nie zarezerwowałeś jeszcze biletu na podróż, możesz skorzystać z opcji planowania podróży znajdującej się u góry strony. Zajrzyj również, aby sprawdzić nasze trasy.

*W zależności od dostępności i połączenia