Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

Zarezerwowane miejsce

Po wypełnieniu informacji o podróży i wybraniu trasy, otrzymasz możliwość wyboru miejsc dostępnych do rezerwacji. Możesz zarezerwować jedno z 16 najpopularniejszych miejsc w naszych autokarach, aby mieć doskonały widok lub po prostu usiąść przy członkach rodziny lub znajomych!

Cena może się różnić w zależności od daty rezerwacji, dnia i godziny podróży, czasu rezerwacji oraz obłożenia miejsc. Ceny podlegają zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Po wypełnieniu informacji o podróży i wybraniu trasy, otrzymasz możliwość wyboru miejsc dostępnych do rezerwacji. Kliknij miejsce, które chcesz zarezerwować, następnie „kontynuuj” i kup bilety.

Rezerwacja miejsc odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” i dostępna jest na wybranych trasach.

Na twoim bilecie będzie widniał numer zarezerwowanego miejsca.

W autokarze numer miejsca można znaleźć na zagłówku.

Zagłówek z zarezerwowanym miejscem

Miejsca z możliwością rezerwacji są obecnie dostępne na wybranych trasach.

Jeśli dla twojej podróży dostępne są rezerwacje miejsc, uzyskasz możliwość wybrania miejsca przed dokonaniem zakupu biletu.

Sugerujemy dokonać wcześniejszej rezerwacji, aby uniknąć rozczarowania. Zarezerwować można jedynie miejsca widoczne na witrynie internetowej jako miejsca dostępne do rezerwacji. Wszystkie pozostałe miejsca są dostępne na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. 

Obecnie miejsca z możliwością rezerwacji można zakupić jedynie przez Internet na megabus.com

Możesz zamienić swoje ogólnodostępne miejsce na miejsce z możliwością rezerwacji (w zależności od ich dostępności) przez Internet, na przynajmniej 24 godzin przed czasem odjazdu autokaru dla obecnej rezerwacji. Opłata w wysokości 2,50 GBP (1,50 GBP za zmianę rezerwacji i 1,00 GBP opłaty za rezerwację) zostanie naliczona dla wszystkich zmienionych rezerwacji.

Koszt początkowej rezerwacji zostanie zaliczony na poczet kolejnej rezerwacji. Jeśli późniejsza rezerwacja jest tańsza od pierwszej rezerwacji, pasażerowi nie przysługuje zwrot różnicy, a wszelkie niewykorzystane środki zostaną utracone.

Jeśli początkowa wpłacona kwota jest niższa od kosztów późniejszej rezerwacji, pasażer musi pokryć różnicę podczas finalizacji nowej rezerwacji.

Nawet jeśli miejsce jest dostępne podczas wyjazdu z twojej stacji początkowej, może ono być zarezerwowane przez innego pasażera z miasta leżącego na dalszym odcinku trasy.

Prosimy o uszanowanie naszych warunków i nie zajmowanie miejsc z możliwością rezerwacji.

Jeśli nie możesz odnaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres:  

 [email protected] i dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na e-mail w ciągu 72 godzin.

Jeśli Twoje zapytanie dotyczy aktualnej rezerwacji dokonanej na stronie megabus, prosimy podać numer zamówienia oraz/lub numer rezerwacji.