Korzystasz ze starej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby usprawnić działanie strony i zwiększyć bezpieczeństwo.

autokar megabus

Jak to jest podróżować autokarem megabus

Tak, zdajemy sobie sprawę, że ludzie czasami o nas mówią. Słyszeliśmy, że niektórzy twierdzą, iż nasze siedzenia są niewygodne, a podróż trwa zbyt długo. Lecz jeśli możesz poświęcić chwilę, chcielibyśmy Ci przedstawić, jak na prawdę podróżuje się z autokarami megabus.

Łatwe rezerwowanie biletów

Możesz zarezerwować bilety przez Internet lub w jednym z naszych samoobsługowych punktów sprzedaży – zawsze otrzymasz bilet w najniższej cenie, dzięki czemu nigdy nie przegapisz prawdziwej okazji.

Wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z numerem rezerwacji, więc nie musisz pamiętać o jego spakowaniu.

Dodatkowo otrzymasz rabat, jeśli posiadasz kartę TOTUM/NUS Extra lub Scottish National Entitlement. Przydatne, gdy często podróżujesz.

 

(Bardzo) opłacalna oferta

Podróżowanie koleją może być drogie. Na dodatek nie masz gwarancji miejsca, więc możesz godzinami stać w pociągu wraz ze swoimi bagażami. Okropieństwo.

Nasze bilety zawsze są nie lada gratką.

Siedzenia w naszych autokarach są ładne i wygodne. A co najlepsze, niektóre z nich można zarezerwować, czyli otrzymasz możliwość wyboru miejsca. Śpieszysz się, by zdobyć jak najlepsze miejsce? I tak je dostaniesz. Podziwiaj widoki z miejsca przy oknie lub siedź ze swoimi znajomymi. Możesz podłączyć swoje urządzenie do punktów ładowania przez port USB i korzystać z bezpłatnego Wi-Fi*. W autokarach znajdują się również toalety, które są regularnie czyszczone, a kierowcy rozdają w autokarze zestawy do mycia dłoni.

D-UK-0220-013-Galeria-1440px-x-1080px-Rezerwacja-Miejsc

Niezawodne i komfortowe usługi

Jedyne, co musisz zrobić to być na czas na przystanku, aby wsiąść do autokaru. Łatwizna. Następnie rozsiądź się i zrelaksuj w trakcie podróży. To trochę tak, jakbyś miał własnego szofera.

Uwielbiamy naszych przyjaznych kierowców – a pasażerowie często nam powtarzają, że oni także. Kierowcy są pomocni i uprzejmi, co jest nieocenione podczas podróży.

Przeszli zaawansowane szkolenia w celu zapewniania bezproblemowej i wygodnej podróży. Nasze autokary spełniają normę Euro 6 i wyposażono je w zaawansowany tempomat oraz elektroniczny system hamulcowy, co jeszcze bardziej zwiększa komfort podczas podróży.

D-UK-0220-013-Galeria-1440px-x-1080px-Dave

Jedziemy tam, gdzie Ty

Dokąd zmierzasz? Jest duża szansa, że możemy Cię tam zabrać, gdyż obsługujemy 90 miast. Nasze przystanki dostępne są w wygodnych miejscach, więc z pewnością trafisz tam, dokąd zmierzasz. Obejmują one także uczelnie.

Jeśli jedziesz do pracy, odwiedzasz znajomych, rodzinę lub po prostu robisz sobie krótką wycieczkę, podróżowanie z megabus jest bardzo łatwe i bezstresowe.

 

Bezstresowa podróż

Dzięki bezpłatnemu Wi-Fi* oraz gwarantowanemu miejscu, wystarczy się zrelaksować. Buszuj po mediach społecznościowych, obejrzyj serial na Netflixie lub zabierz ze sobą ulubioną książkę. Niektórzy lubią szydełkować w autokarze, a inni biją rekordy w crush candy. Jeśli jednak wolisz się zrelaksować, możesz to zrobić w megabus. A dzięki nocnym przejazdom oszczędzasz czas i pieniądze, których nie musisz wydawać na nocleg. Nie ma nic lepszego.

 

Bardziej ekologiczny sposób podróżowania

Statystyki udostępnione przez Departament Strategii Handlowej, Energetycznej i Przemysłowej (BEIS) wykazują, że podróżowanie autokarem emituje 27 g CO2 na osobę na kilometr w porównaniu do 41 g emitowanych przez kolej w Wielkiej Brytanii** (liczba ta może się różnić w zależności od obłożenia oraz typu silnika). W przypadku samotnego podróżowania przeciętnym samochodem osobowym z silnikiem diesla, kierowca wyemituje oszałamiającą ilość 171 g CO2 na przebyty kilometr**.

Dowiedz się więcej o dokumentach potwierdzających ekologiczność megabus.

 

Jesteśmy dostępni przez 365 dni w roku

Właśnie tak, w przeciwieństwie do kolei możemy Cię dowieźć do celu przez 365 dni w roku. Dzięki temu nie musisz się martwić o dojazd w Boże Narodzenie lub Nowy Rok.

 

Podróżuj z megabus i przekonaj się sam(a)

Daj nam szansę podczas kolejnego wyjazdu i przekonaj się, dlaczego warto podróżować z megabus.

 

*W zależności od dostępności i zasięgu.

 

**Źródło: BEIS/Defra Greenhouse Gas Conversion Factors 2019. Emisja obliczona w oparciu o przejazd pojedynczego pasażera na kilometr oraz dane dotyczące samochodów osobowych odnoszą się do silników diesla.

D-UK-0220-013-Galeria-1440px-x-1080px-Relaks